«Чорний бумер» Ольги Трофімцевої: на чиєму авто їздить нова очільниця аграрного відомства?

Виконувач обов’язків голови найбагатшого українського міністерства Ольга Трофімцева – не лише впливова, а й вельми скромна пані: живе на одну зарплату. При цьому у декларації не вказані ані транспортні засоби, ані житло. Де ж живе і на чому їздить пані Ольга – дізнавалась журналіст «СтопКору» Лілія Ткачук.

Знімальна група «СтопКору» засняла на відео паркомісце, яке належить в.о. міністра аграрної политики Ользі Трофімцевій, саме тут може паркуватися тільки її автівка. І розташоване воно прямісінько біля службового входу в міністерство.

Журналісти неодноразово фіксували на цьому місці чорний BMW. Вартість такої автівки може сягати мільйона гривень, в залежності від комплектації. А це як дві річних зарплати Трофімцевої.

Ми надіслали запит в міністерство з проханням пояснити, чому ця автівка відсутня в декларації, якщо пані міністр нею користується щодня, проте відповіді й досі не отримали.

Поспілкуватися з нашою героїнею представники «СтопКору» змогли лише на відкритті Міжнародної агровиставки. Втім, із запитаннями про іномарку пані Ольга переадресувала журналістів до прес-служби міністерства – мовляв, автівка не її.

Власник чорного BMW – водій пані міністра Андрій Гречаник, 1989 року народження. Як ми з’ясували пізніше, саме він був поруч з Ольгою на агровиставці. На власній сторінці у Фейсбук Ольга активно відзначає свого водія на світлинах. На офіційних заходах – він поруч.
Журналісти «СтопКору» написали Андрію повідомлення у соцмережі з проханням пояснити, чи справді автівку він купив за власні кошти, проте на повідомлення він не реагує. А коли ми вкотре побачили його в автомобілі біля службового входу міністерства – то він просто втік від знімальної групи.

«На жаль, така схема є загальновживаною», - коментує начальник юридичного відділу ГО «Стоп корупції» Роксолана Арійончик, - «Зазвичай це майно записують на родичів… більш розумні чиновники, хитрі чиновники, роблять по-іншому, вони записують на дальніх родичів, на водіїв, на близьких друзів».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини