Чорна бухгалтерія «Консула»: що приховують у районному управлінні освіти?

27.09.2019 14:00

Таємне життя популярного столичного шкільного закладу: команді «СтопКор» вдалося поспілкуватись із очільницею гімназії «Консул» Тетяною Мельник. Щоправда, вона чомусь не змогла конкретно пояснити, куди зникають батьківські кошти і чому вони осідають на рахунку приватної фірми. Чому ж відповідати на питання журналістів їй нібито заборонили в райуправлінні освіти? Дізнавалась Наталія Дігтяр.

Не змогла згадати директорка й історію створення приватного ТОВ «Школа Консул». Але згідно з аналітичною платформою Youcontrol, саме Тетяна Володимирівна Мельник і є однією із засновниць цієї фірми. А директором призначена вчителька цієї ж гімназії.

Чому ж міський департамент освіти погоджує, а районний забороняє інтерв’ю з директоркою?

Вже після інтерв’ю з Тетяною Володимирівною ми дійсно отримали лист від районного відділу освіти. Причина відмови – відсутність у знімальної групи… медичної довідки про стан здоров’я.

Причина відмови - відсутність медичних довідок?

Але звертаємо увагу, що про цей лист пані Мельник нам говорила за день до його появи на світ. Невже у очільниці гімназії є ще й дар передбачення?

Позаяк усі вище викладені факти ми продублювали у зверненнях до правоохоронних органів, міністерства освіти та Офісу президента. А про результати – повідомимо у наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини