Чоловік намагався незаконно вивезти з ДНР 23 пляшки спиртних напоїв (фото)

15.12.2019 15:53

14 грудня чоловік спробував незаконно вивезти 23 пляшки алкогольних напоїв з тимчасово окупованого Донецька до Маріуполя. 

Про це повідомляє УНН із посиланням на штаб ООС.

"14 грудня 2019 року, на КПВВ "Гнутове", силами і засобами Державної фіскальної служби України, які включені до складу Об’єднаних сил, в ході відпрацювання отриманої інформації виявлено факт порушення вимог порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганський областях та з них", - сказано у повідомленні.

Зокрема, у автомобілі марки "ГАЗ-2410", пiд керуванням жителя міста Донецька, під час детального огляду транспортного засобу виявлено, з приховуванням в його конструктивних особливостях, 23 скляні пляшки алкогольних напоїв об’ємом 1 літр кожна. На ємностях - смужки паперу схожі на марки акцизного податку.

За даним фактом, відносно вищевказаного громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 204-3 КУпАП. Вищезазначені товарно-матеріальні цінності (алкогольні напої) на суму 21,58 тисяч гривень вилучені та передані до кімнати зберігання речових доказів до винесення відповідного правового рішення.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини