«Чиновникам АРМА та рейдерам загрожує кримінальна відповідальність» – заява «Росток-Холдингу»

02.01.2019 13:37

Виставили свою охорону та чатують у центральному офісі й філіях ТОВ «Росток-Холдинг». Озброєні найманці агрорейдерки Лесі Софієнко та кримінального авторитета Якова Грибова продовжують перебувати у представництвах агрокомпанії. Журналісти «СтопКору» слідкують за конфліктом та знаходяться у київському та регіональних офісах ТОВ «Росток-Холдингу». Керівництво компанії уже зробило офіційну заяву на своєму інтернет-представництві.

Власники «Росток-Холдингу» попереджають АРМА і представників «Агроспецсервісу» про кримінальну відповідальність.

«29.12.2018 року без будь-якого погодження з власниками «Росток-Холдингу» Купавцевим Віктором та Кияновським Віктором та проведення конкурсу на визначення переможця з управління корпоративними правами, шляхом внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, були змінені чинні керівники підприємств та призначені виконувачі обов’язків керівників, а саме Сташук Ігор Опанасович, Горбатюк Леонід Васильович, Німеровський Олексій Миколайович, Коров’яков Віталій Вікторович. Всі ці особи безпосередньо пов’язані із Сергієм Тарасовим, власником групи компаній «Агроспецсервіс», який є прямим конкурентом агрохолдингу «Росток-Холдинг».

Відповідно до аб. 2 п. 3 ч. 7 ст. 21 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» Національне агентство, призначені ним управителі чи особи зобов’язані погоджувати будь-які свої дії із власником частки у статутному (складеному) капіталі. Проте призначення цих керівників здійснювалось без відома та погодження власника корпоративних прав цих юридичних осіб, а саме компанії Росток Агроінвест ЛТД в особі її власників Купавцева Віктора та Кияновського Віктора, що прямо суперечить закону.

Наголошуємо на тому, що станом на 31.12.2018 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за всіма зазначеними вище 17 юридичними особами агрохолдингу «Росток-Холдинг» прямо зафіксовано заборону виконувачам обов’язки керівників підприємств вчиняти будь-які дії без письмового рішення реальних власників 17-и юридичних осіб, підконтрольних Купавцеву Віктору та Кияновському Віктору.

Згідно зі статтею 10 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» відомості, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, є правдивими й обов’язковими до виконання.

Отже, вчинення будь-яких дій виконувачами обов’язків керівників 17-и юридичних осіб агрохолдингу «Росток-Холдинг» Сташуком Ігорем Опанасовичем, Горбатюком Леонідом Васильовичем, Німеровським Олексієм Миколайовичем, Коров’яковим Віталієм Вікторовичем без відповідного письмового рішення власника корпоративних прав компанії Росток Агроінвест ЛТД, належної Купавцеву Віктору і Кияновському Віктору, буде розцінюватись як вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364-1 Кримінального кодексу України, а саме зловживання повноваженнями, та стане підставою для звернення в правоохоронні органи із повідомленням про злочин», – йдеться у заяві керівництва ТОВ «Росток-Холдинг».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини