Чим БАГРАТий, тим і радий: де живе і чим володіє голова фінансового департаменту Мінагрополітики Ахіджанов

31.07.2019 14:00

Мільйонні активи – при заробітній платі у 37 тисяч гривень на місяць та за відсутності зареєстрованого бізнесу: декларація Баграта Ахіджанова привернула увагу журналістів. Де насправді живе, на чому їздить та скільки тримає на рахунках звичайний чиновник з Міністерства аграрної політики – дізнавалась Христина Кришиха.

Згідно з декларацією за минулий рік, окрім грошових активів у родини співробітника аграрного міністерства чимало землі у найдорожчому столичному регіоні: у самого Баграта Ахіджанова – майже 9 гектарів на Київщині, а у коханої дружини – ще більше – 15 гектарів.

Щоправда, із житлом у подружжя, принаймні задекларованим, не густо. У пані Жанни – дві крихітні квартирки на Черкащині. А у голови родини – будинок на 42 квадрати у Кривбасі та квартира у Києві на майже 70 квадратів.

І тут починається детектив з багатьма невідомими. Адже в реєстрі нерухомого майна на Баграта Рафіковича зареєстрований лише будинок. І більше нерухомості немає. Жодної квартири – ні у Києві, ні деінде. Тож де насправді мешкає наш герой? І що за квартиру він вніс до декларації?

Пан Ахіджанов усе життя працює на державній службі

Нам чиновник вирішив не зізнаватися. Тож аналізуємо самі. І допоможуть тут зафіксовані у декларації автівки: Хонда Аккорд 2003 року. Та машина преміум класу Акура ЗДХ 2011 року випуску. Саме нею Баграт Рафікович найчастіше їздить на роботу в міністерство. І ця автівка зареєстрована у Дарницькому районі міста Києва, на вулиці Бажана.

Логічно, що саме тут мав би проживати й Баграт Рафікович. Але як нам вдалось з'ясувати, вже роками тут його ніхто не бачив. До речі, важлива деталь – метраж цієї трикімнатної квартири якраз 70 квадратних метрів. Все, як вказано в декларації.

Але насправді живе чиновник в іншому місці. Район, з якого, як ми змогли побачити на власні очі, їздить на роботу Баграт Рафікович – один з найдорожчих житлових кварталів навіть не Києва, а й України – Новопечерські Липки.

Пан Ахіджанов проживає в одному з найдорожчих кварталів України

Однокімнатна квартира у цьому бетонному красені коштує в середньому 250-300 тисяч доларів. Тобто приблизно як 10 таких самих квартир, тільки у спальному районі.

Нагадаємо, декларація начальниці пана Ахіджанова, першої леді вітчизняного АПК Ольги Трофімцевої, теж викликала чимало запитань у медійників, адже згадно з нею, жінка фактично є безхатьком.

Читайте більше за цією темою: Водій, охоронець чи близький друг: за чий кошт утримують постійного молодого супроводжувача для Ольги Трофімцевої?

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини