А чи було БТІ? У справі про повернення водогону у Поляні спливла сумнівна довідка

Представники ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» надали у Господарському суді Закарпатської області довідку з БТІ, за якою водогін Луг нібито належить оздоровниці. Цей документ показали вперше за три роки судової тяганини Полянської ОТГ проти підприємства щодо передачі системи водопостачання у комунальну власність. Сам документ продемонстрували лише суду, журналістам довідку показувати відмовились. Про це повідомляють журналісти «СтопКору» з місця подій.

«Вперше за 3 роки судової тяганини представник «Укрпрофоздоровниці» надав суду оригінал реєстраційного посвідчення БТІ. Однак «Укрпрофоздоровниця» так і не пояснила, ким було видане це реєстраційне посвідчення, оскільки БТІ, яке його видавало, ніколи не існувало.

Суд не долучив посвідчення до матеріалів справи та надав представнику «Укрпрофоздоровниці» на відповідальне зберіганні.

Представник «Укрпрофоздоровниці» відмовився надати посвідчення на прохання журналістів.

До слова, суд зобов'язав представника «Укрпрофоздоровниці» брати це реєстраційне посвідчення на кожне судове засідання. Ретельний його огляд буде під час розгляду справи по суті», – розповіли журналісти «СтопКору».

Додамо, що у ході розслідування «СтопКор» з'ясував, що БТІ, у якому «Укрпрофоздоровниця» нібито оформлювала документи на водогін Луг, на ділі не існувало. Тому довідка може бути підробкою.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини