Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 42 боєприпаси

26.03.2020 16:59

26 березня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено 42 боєприпаси часів Другої світової війни.

26 артилерійських снарядів калібром 45 мм та 15 артилерійських снарядів калібром 57 мм були виявлені напередодні саперами ДСНС при додатковому обстежені території в с. Товкачівка Прилуцького району. Арсенал боєприпасів вивезено спецавтомобілем за межі населеного пункту та знищено у встановленому порядку.

Артилерійський снаряд калібром 85 мм було виявлено під час проведення земляних робіт в господарстві приватного житлового будинку в с. Ладинка Чернігівського району. При додатковому обстеженні прилеглої території інших вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян із застереженням дотримуватись заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів. Про знахідку негайно повідомте рятувальників за номером телефону "101" або правоохоронців за номером телефону "102".

120.jpg119.jpg

У ДСНС України у Чернігівській області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X