Чернігівщина: Депутата облради Дмитренка затримала міліція через конфлікт з мільярдером Веревським

05.02.2020 05:06
Чернігівщина: Депутата облради Дмитренка затримала міліція через конфлікт з мільярдером Веревським
Чернігівщина: Депутата облради Дмитренка затримала міліція через конфлікт з мільярдером Веревським

4 вересня 2013 року у порядку до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України були затримані і поміщені до ІТТ Чернігівського РВ УМВС України в Чернігівської області дві особи за підозрою у вчиненні   злочинів.  Серед затриманих керівник сільськогосподраського підприємства "Батьківщина", депутата обласної ради    Олег Дмитренко.
Як повідомлялося, протягом 24 – 26 серпня 2013 року до Талалаївського та Срібнянського райвідділів УМВС України в Чернігівській області надійшло понад десяток заяв про конфлікт інтересів між сільськогосподарськими товариствами «Батьківщина» с.Калюжинці, Срібнянського району та «Дружба-Нова», с. Озеряни, Варвинського району, одне з яких посіяло кукурудзу, а інше має намір її збирати.

Конфлікт між господарниками з судовими позовами та тяжбами триває вже не один рік і на сьогоднішній день ще остаточно до кінця не вирішений, тому міліція на даний час зареєструвала всі звернення і виконує свої обов’язки в частині охорони громадського порядку на полях, де відбувається протистояння.

Протягом протягом останніх подій  невстановлені особи, які з’явилися на двох автомобілях, пошкодили понад півтора десятка коліс сільськогосподарської техніки шляхом порізів ножем та пострілів з невстановленого пристрою для стрільби.

Крім того, в ході вказаних подій невстановленими особами було заподіяно тілесні ушкодження інспектору-кінологу, який на той час перебував на місці події при виконанні службових обов’язків по забезпеченню охорони громадського порядку.

Тож в    рамках кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст. 296 «хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень» та ч.2 ст. 345 Кримінального кодексу України «Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків», які були учинені 26 серпня 2013 року біля с. Іванківці Срібнянського району Чернігівської області при вирішенні конфліктної ситуації між представниками СТОВ «Батьківщина» та СТОВ «Дружба Нова». 4 вересня 2013 року у порядку до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затримані і поміщені до ІТТ Чернігівського РВ УМВС України в Чернігівської області дві особи за підозрою у вчиненні вказаних злочинів. Проводиться досудове слідство, повідомляє СЗГ УМВС України.

Додамо, що Дмитренко - це єдиний депутат, який був виключений із фракції "Батьківщина" за нинішню каденцію обласної ради, склад фракції складає 19 депутатів. Олег Дмитренко намісцевих виборах в 2010 році обирався по мажоритарному одномандатному виборчому округу Срібнянського району від ВО "Батьківщина". Але був виключений із фракції і партії одразу після першої сесії обласної ради за голосування за керівництво обласної ради від Партії регіонів, - повідомив ПіК голова обласної організації ВО "Батьківщина" Олександр Кодола.

Автор: Чернігівщина: події і коментарі

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини