Черкаські правоохоронці викрили хакерське угруповання

29.11.2019 19:48

Співробітники поліції спільно з Службою безпеки України припинили діяльність міжнародного хакерського угруповання, яке викрадали кошти з рахунків користувачів електронних платіжних систем Європи та США.

"Організаторами оборудки є громадянин Російської Федерації, який проживає у місті Київ, та троє мешканців Черкащини. Кіберзлочинці через спеціальні закриті хакерські форуми купували дані платіжних рахунків іноземців. За привласнені кошти вони закуповували товари у популярних закордонних Інтернет-магазинах. Потім продукцію реалізовували в Україні через онлайн сервіси. Діяли хакери з 2010 року, їх річний оборот становив близько 500 - 700 тисяч доларів США.", - повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.

Під час санкціонованих обшуків у злодіїв вилучили комп’ютерну техніку, планшети з даними, які підтверджують протиправні закупки, а також незаконно закуплені товари: smart-годинники, iPad, телефони Iphone, відеокамери GoPro, навігатори, відеореєстратори, ехолоти та понад 5 тисяч доларів США.

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру зловмисникам. Триває досудове розслідування.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини