Черкаська ОДА хоче оскаржити рішення міськради про пом’якшення карантину

04.05.2020 08:01

Черкаська обласна державна адміністрація оскаржить у суді рішення виконавчого комітету міської ради про пом'якшення карантину в Черкасах. До розгляду позову по суті ОДА попросить суд призупинити рішення виконкому в якості забезпечувального заходу

Позов буде подандо до Черкаського обласного окружного адміністративного суду, повідомили у пресслужбі ОДА.

Укладачі позову наполягають, що рішення міської влади про ослаблення карантинних заходів суперечить постанові Кабінету міністрів про введення карантину на всій території України. А також суперечить постанові головного санлікаря, яким визначено правила роботи продовольчих ринків в умовах карантину.

Нагадаємо, у Черкасах міськвиконком прийняв рішення послабити карантинні обмеження для представників малого бізнесу з 1 травня. Президент Володимир Зеленський і голова МВС Арсен Аваков публічно пригрозили меровы Черкас Анатолію Бондаренку, що такі дії міської влади не залишаться безкарними.

Поліція зареєструвала кримінальне провадження за статтею 325 КК - порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь.

Однак мери низки українських міст заступилися за Бондаренка, розцінивши дії уряду як наступ на місцеве самоврядування, пише «ДТ»

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини