Черкаська область: за добу в області рятувальники двічі збирали ртуть

19.03.2020 11:09

18 березня на телефон Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що  в одному з готелів у місті Золотоноша під час вимірювання температури розбито ртутний термометр. Через розлив небезпечної речовини адміністрація закладу звернулася за допомогою до рятувальників.  На місце події прибули співробітники 8 державної пожежно-рятувальної частини. Співробітники ДСНС зібрали отруйний метал та провели демеркурізацію приміщення.

Цього ж дня  аналогічний випадок із пошкодженням термометра стався у квартирі по вулиці Максима Залізняка, що в обласному центрі. До помешкання були негайно направлені працівники радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення, які зібрали залишки ртуті та провели демеркурізацію приміщення.

Рятувальники нагадують: Пам’ятайте - ртуть отруйна речовина. Вдихання пару, безпосередній контакт цієї речовини зі шкірою й особистими речами дуже небезпечні. Ні в якому разі не викидайте прилади із ртуттю в сміттєві баки, це несе загрозу довкіллю та іншим громадянам. У разі, якщо ви виявили розлиту ртуть, необхідно огородити місце розливу та повідомити фахівців Служби порятунку за номером «101».

 

У ДСНС України у Черкаській області

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини