Черговий “ніж у спину”: білоруси слідом за Казахстаном вводять заборону на марш “безсмертного полку”

06.05.2019 14:54

За кілька днів до головного свята Росії, яке в ЗМІ давно охрестили "побєдобєсієм", останні дружні країни на пострадянському просторі відмовляються від традиції, встановленої в Москві.

В цьому році в місті бойової слави Вітебську (Білорусь) не буде проходити хода "безсмертного полку" 9 травня. Таке рішення прийняло керівництво міста, повідомляє "Белсат". За даними видання, у відповідь на заявку організаторів заходу в мерії відповіли, що він "не запланований", а включити його до порядку свята неможливо.

Проте у Вітебську та інших містах країни пройде традиційна акція "Білорусь пам'ятає", яка багато в чому схожа на "безсмертний полк" за змістом, але вже не містить нальоту кремлівської пропаганди. В рамках цієї акції в Білорусі приносять квіти до пам'ятників загиблих, фотографії ветеранів, проходять інші урочисті та пам'ятні заходи, але без смугастих стрічок, прийнятих в РФ.

Організатори "безсмертного полку" розгнівані. Вони пропонують пройтися з портретами по тротуарах, поки проспекти та вулиці будуть зайняті офіційними заходами.

Нагадаємо, про заборону "безсмертного полку" у своїй країні раніше заявила влада Казахстану.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X