Максим Томілов
Максим Томілов Правозахисник

Чергова заміна гравців на полі ДАБІ

«Новий віник гарно замітає» - саме таке прислів’я доцільно застосувати до новопризначеного в.о. голови ДАБІ України пана Галіцина.

TOCHKA ZORU dabi
Ілюстрація: СтопКор

Новий очільник розпочав роботу з кадрових змін. Повна заміна гравців складу дозвільної комісії, головою якої ж став сам Галіцин.

Відтак новий керівник вирішив оточити себе двома обізнаними та досвідченими радниками.

Перший — блондин: загартований і з досвідом, старий гравець «молдавської  команди» - Філончук Валерій Васильович, який обіймав посаду першого заступника Голови ДАБІ (2015-2020) за часів головування відомого батька будівельної корупції Кудрявцева О.В. (Посилання на матеріал СК за цим фактом) та добре орієнтується у процесах.

valeriy filonchuk2
Валерій Філончук Фото з відкритих джерел

Другий — брюнет: пан Плащенко Євген Миколайович, який з 2019 до листопада 2020 року був директором департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації.

Брати Плащенко сидять: Олександр зліва, Євген справа

До своїх гравців  дозвільної комісії, окрім згаданих, Галіцин вирішив долучити ГІБН відділу видачі дозволів на виконання будівельних робіт Дозвільного департаменту ДАБІ Агапіна В.В. та  ГІБН Управління ДАБІ у Житомирській області Циганка А.В. у якості секретаря комісії.

Поки що нам лишається з великою надією спостерігати за подальшими змінами у ДАБІ України…

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини