Чергова оборудка посадовців на Житомирщині – цього разу “заробляли” на тротуарній плитці

31.01.2019 17:31

У місті Олевськ Житомирської області місцеві можновладці провернули фінансові схеми на ремонтних роботах тротуарів міста. Про це написав активіст "Стоп Корупції" Олександр Ігнатьєв на сайті "Підслухано в Олевську".

Активіст з’ясував, що роботи були проплачені по два рази. Розпочалось все з того, що наприкінці 2017 року було прийнято рішення зробити тротуари на вулицях Герцена, Заводській та Київській в місті Олевськ. Попри відсутність ремонту, роботи були проплачені за фіктивними актами приймання у кінці 2017 року.

У зв’язку з цим поліцією були відкриті кримінальні справи і вже в жовтні 2018 року ремонт виконали, однак проплачений він був повторно, про що свідчили наявні підписані акти виконаних робіт.

Нова тротуарна плитка в Олевську Фото: Олександр Ігнатьєв
Нова тротуарна плитка в Олевську Фото: Олександр Ігнатьєв

"Таким чином гроші, які платять жителі громад у вигляді податків, йдуть не на розвиток інфраструктури та вулиць міста Олевськ, підтримку медицини й освіти, а на поповнення бюджету сімей керівництва громади" – зазначив Олександр.

У своєму розслідуванні він оприлюднив документи з відкритих джерел, які підтверджують укладення договорів, а також підрахував реальну вартість виконанного ремонту, яка виявилась значно нижчою, аніж заявлена замовниками та виконавцями.

Раніше ми писали: "Собі туалет за 82 тисячі, а школярі нехай ходять на вулицю – “справедливий” розподіл коштів мерією Олевська".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини