Через захоплення підприємства до «СтопКору» звернулися аграрії з Херсонщини

До правозахисників «СтопКору» звернувся трудовий колектив аграрної фірми ТОВ «Каховка Протеїн Агро» з приводу ситуації навколо заводу з переробки сої, який розташований у Новій Каховці. Аграрії скаржаться, що через дії осіб, які захопили підприємство напередодні сезону, втратили можливість працювати.


Фото: 1miska.com.ua

У зв’язку з цим, керівництво підприємства було змушене звернутись до правоохоронних органів та Господарського суду Херсонської області з позовом про визнання за ТОВ «Каховка Протеїн Агро» права на оренду вказаного заводу. Договір оренди був укладений підприємством з ПАТ «Містобанк» належним образом згідно чинного законодавства.

Ухвалою Господарського суду Херсонської області було відкрите провадження по справі, а також 25.05.2018 винесено ухвалу про забезпечення позову. Згідно цієї ухвали заборонено вчиняти дії, направлені на перешкоджання позивачу в доступі до орендованого майна, вчиняти дії, направлені на встановлення охорони орендованого позивачем майна та зобов’язано надати позивачу безперешкодний доступ до орендованого ним майна.

Однак, співробітниками Ново-Каховського міського відділу ДВС на чолі з керівником Краснопер Ліліаною Юр’євною у відкритті виконавчого провадження на виконання цієї ухвали було безпідставно відмовлено.

Представники сільськогосподарської фірми вбачають у цьому корупційну складову та наголошують на загрозах, які несе у собі невиконання судової ухвали – без роботи опинилися 150 працівників містоутворюючого підприємства. Також люди підозрюють, що на суддю Задорожну чиниться тиск.

Тож, «СтопКор» буде уважно слідкувати за перебігом подій.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини