Через що скандал: Богдан позивається до журналістів UA: Першого – подробиці

23.08.2019 16:04

В Офісі президента пояснили, у чому суть претензій судового позову Андрія Богдана до трьох журналістів та Національної суспільної телерадіокомпанії. 

Фото: Reuters

Про це пише "Укрінформ" із посиланням на прес-службу ОП.

20 серпня Богдан подав позов на журналістів програми "Схеми: корупція в деталях" Валерію Єгошину, Максима Савчука та Наталію Седлецьку, а, окрім того, на НСТУ стосовно спростування недостовірної інформації щодо нього. Неправдиві факти були начебто поширені у квітні цього року в ефірі програми.

В ОП пояснили, що йдеться про твердження журналістів, що від початку 2014 року до цього часу Андрій Богдан нібито шість разів перетинав українсько-російський кордон, його вилети були зафіксовані в аеропорту РФ "Внуково". Окрім того, у програмі говорилося про перетин Богданом білоруського кордону 11 разів.

Керівник ОП підкреслив: "Перед зверненням до суду я двічі намагався врегулювати спір мирним шляхом за допомогою письмових вимог у позасудовому порядку, вказавши журналістам на помилковість їхніх тверджень".

Богдан наголошує, що до другої письмової вимоги була прикладена офіційна відповідь Головного центру спеціальної обробки інформації Держприкордонслужби. Документ містить підтвердження, що у період з 12 квітня 2014 Богдан перетинав кордони РФ та Білорусі лише двічі – один раз на в’їзд та один на виїзд.

За його словами, досудові вимоги залишилися без відповіді.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X