Через правову незахищеність та корупцію французькі інвестори не готові прийти на український ринок

31.07.2017 09:32

Є безліч французьких компаній, які можуть і бажають інвестувати в проекти в Україні. Проте, через негативний бізнес-клімат, який поки складається в країні, зробити це вони не готові. Про це розмовляли президент Франції Еммануель Макрон і президент України Петро Порошенко.

Новину повідомила французький посол в Україні Ізабель Дюмон, передає "Преса України".

"Попри інтерес до українського ринку з боку французьких компаній, де-факто вони поки не схильні починати роботу тут через правову незахищеність і корупцію", – розповіла посол в інтерв'ю одному з українських видань.

За словами дипломата, президент Франції Еммануель Макрон піднімав це питання на зустрічі з президентом України Петром Порошенком в Парижі.

Всупереч складності, в українському уряді є люди та структури, які намагаються змінити ситуацію на краще і залучити іноземних інвесторів. Як приклад Дюмон назвала Офіс залучення і підтримки інвестицій Ukraineinvest, а також Офіс національного інвестиційного ради при президенті України.

Посол підкреслила, що французькі компанії вже працюють і розвиваються на українському ринку, а Франція є найбільшим іноземним роботодавцем в Україні.

Серед цікавих для французьких компаній галузей дипломат виділила проекти в галузі відновлюваної енергетики.

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Володимир Омелян зустрівся з власником Atlas Global. У них відбулася розмова про інвестування в Україну. В першу чергу йдеться про сферу авіації, але інвестора цікавлять й інші галузі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X