Через поїздки до Криму в Україну не пустили російську поетесу

Через незаконне відвідування окупованого РФ Криму прикордонники заборонили в’їзд в Україну російській поетесі. Зазначається, що 25-річна росіянка прилетіла в нашу країну з Іспанії.

Pasport rosiyanky yaku ne pustyly v Ukrayinu
Паспорт росіянки, яку не пустили в Україну Фото: МВС

У ході оформлення документів було встановлено, що вона в порушення встановленого порядку в'їзду та виїзду незаконно відвідувала тимчасово окуповану територію АР Крим.

"25-річна росіянка прилетіла в нашу країну з Іспанії. У ході оформлення прикордонники встановили, що вона в порушення встановленого порядку в’їзду та виїзду незаконно відвідувала тимчасово окуповану територію АР Крим. Росіянка, яка виявилася поетесою та авторкою різних проєктів, неодноразово публікувала матеріали на кримську тематику та інформацію про відвідування тимчасово окупованої території України", — інформують у пресслужбі ДПСУ.

Як повідомляють деякі ЗМІ, мова йде про Алісу Денисову 1996 року народження. Вона також неодноразово публікувала інформацію про свій відпочинок в Криму у соцмережі ВК.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, російського політтехнолога, громадянина Росії 1969 року народження, не пустили в Україну. Він намагався потрапити в Україні авіарейсом з Дубая.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини