Через пень-колоду: як директор Фастівського лісгоспу збагатився на незаконних вирубках

18.03.2019 16:42

Усе життя пропрацював на держслужбі, але має прекрасний будинок та декілька автівок вартістю понад мільйон гривень – знайомтесь, директор Фастівського лісгоспу Олег Чемерський. Як саме цей посадовець нажив такі статки та чому уникає спілкування з журналістами? Докладніше про це у новому сюжеті Лілії Ткачук.

У попередніх випусках «СтопКор» розповідав про те, як збагатився на вирубці лісу керівник Фастівського лісгоспу Олег Чемерський. Саме до цього лісгоспу у лютому вирушила знімальна група «СтопКору», аби на власні очі побачити свавілля з незаконними вирубками. Тоді на жодній колоді журналісти не побачили маркування. За приблизними підрахунками, було нелегально вирубано 80 кубів ділової деревини, тобто щонайменше 120 тисяч гривень – і лише на одній ділянці.

«Коли директор будував хату, практично з кожної ділянки головного користування було 100 кубів директорських. Вивозились у першу чергу», - згадує майстер лісу Снітинського лісництва ДП «Фастівський лісгосп» Ігор Петрушенко.
Мова йде про «скромний» будинок на 450 квадратних метрів, в якому мається підземний паркінг на 4 автомобілі. Щоправда, в декларації зазначений тільки один – VOLKSWAGEN PASSAT 2016, вартістю 1 млн 340 тис. грн. Окрім того, автівка у власності дружини – і залишається тільки дивуватися, як вона змогла стати власницею при тому, що за останній рік зробила всього 38 тисяч гривень.

Нагадаємо, що координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала, поділився фотографіями будинку лісника на своїй сторінці у Фейсбук, завдяки чому матеріалами розслідування зацікавився прокурор Київської області Максим Киричук та дав доручення перевірити викладені факти. Наразі «СтопКор» очікує на результати перевірки.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини