Через недбалість чиновників Аграрного фонду може пропасти 76,7 тисяч тонн цукру

19.09.2016 17:43

Аграрний фонд не може реалізувати запаси цукру.

Через недбалість чиновників Аграрного фонду може пропасти 76,7 тисяч тонн цукру, повідомляє у своєму дописі в соцмережі Facebook радник міністра МВС України Михайло Апостол.

Коли до кінця року запаси цукру Аграрного фонду не реалізують, то збитки складатимуть до 700 мільйонів гривень. Це зашкодить й іміджу держави, і внутрішньому харчовому ринку.

Апостол вважає, що це - непрофесійна і службова недбалість, безвідповідальність, відчуття безкарності, халатність чи корупційна складова посадових осіб, які так і не вжили жодних заходів для реалізації цукру.

"В Аграрному фонді України зберігається 76,7 тисяч тонн нереалізованого цукру, з яких - 67,4 тисяч тонн - сирцю білого та 9,3 тисяч тонн - цукру тростинного. Його термін придатності закінчується 1 жовтня 2016 року. Після цього часу цукор уже заборонено продавати та виходити на внутрішній ринок з інтервенцією. Водночас, 7 липня 2016 року до МінАПК було подано проект Постанови, адже для реалізації цукру необхідно прийняти Постанову КМУ "Про реалізацію цукру-піску, не пов'язаного з державним ціновим регулюванням", який так і не розглянули за засіданні Уряду," – зазначає він.

"Сьогодні злочину ще немає, він може статися після 1 жовтня цього року. Надіюся, що Міністр АПК розуміє наслідки та відповідальність", - додав він.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини