Через мережу Інтернет шахраї з Києва привласнювали собі кошти онкохворих (ФОТО)

06.08.2019 16:01

У Києві співробітники СБУ викрили та блокували масштабну шахрайську схему привласнення коштів громадян через мережу Інтернет. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Угруповання, яке складалося з мешканців столиці, пропонувало громадянам надання грошових позик через спеціально створені вебплатформи. Для отримання «кредиту» зловмисники вимагали попередньо перерахувати на підконтрольні банківські рахунки кошти за так звані перевірочні й посередницькі дії, зокрема, «сплату за податок», «аванс за послуги юристів, бухгалтерів» тощо. У разі відмови клієнтів від «послуг» учасники угруповання, здійснюючи психологічний тиск, погрожували потерпілим нібито відмовою у «позиці» та внесенням до так званого чорного списку ненадійних позичальників. Проте реальні грошові позики громадянам ніхто не надавав.

Від шахрайських дій потерпали важкохворі люди, зокрема й онкологічними захворюваннями, які потребували дороговартісного лікування. Так, через свою незаконну діяльність аферисти щомісяця отримували майже 500 тисяч гривень.

Під час обшуку учасників угруповання було виявлено мобільні термінали, комп'ютерну техніку, банківські картки та інші речові докази.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X