Через коронавірус 25 мільйонів людей у світі можуть залишитися без роботи

19.03.2020 10:46

Згідно з оцінкою Міжнародної організації праці (МОП), економічна і трудова криза, викликаний пандемією Covid-19, може збільшити глобальне безробіття на 25 млн робочих місць. 

МОП відзначила, що безробіття в світі може бути набагато нижчою в разі скоординованої політичної реакції на міжнародному рівні.

Також в організації праці закликали до термінових заходів у трьох напрямках: захист працівників на робочому місці, стимулювання економіки і зайнятості і підтримка робочих місць і доходів.

В організації підкреслили, що ці заходи включають в себе розширення соціального захисту, підтримку утримання в сфері зайнятості (тобто, тимчасову роботу, оплачувану відпустку, інші субсидії), а також фінансові та податкові пільги, у тому числі для мікро-, малих і середніх підприємств.

Крім того, за підрахунками МОП в результаті пандемії працівники по всьому світу в 2020 році можуть втратити від 860 млрд доларів до 3,4 трильйона доларів.

Про це повідомляється на сайті МОП.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що через епідемію нового китайського коронавіруса Covid-19 у світі Україна стоїть на шляху фінансово-економічної кризи".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини