Через аварійний стан теплотраси у Кривому Розі цілий будинок залишився без опалення

09.02.2021 10:09

Батареї – ледь теплі, тарифи – велетенські: відколи торік у червні Павло Савчук очолив АТ «Криворізька теплоцентраль», у місті почалися проблеми з опаленням. Прориви на теплотрасах, загроза зриву опалювального сезону та масове скорочення кваліфікованих працівників з підприємства – кому це вигідно? І до чого тут Фонд держмайна та «Укртрансбезпека»? Дивіться у матеріалі Наталії Дігтяр.

Негаразди з теплом і тарифами змусили містян вийти під стіни «Криворізької теплоцентралі».

«Ось зараз у нас на вул. Незалежності будинок залишився без опалення через прорив теплоцентралі, зараз вони його ліквідують, і з 8-ї ранку люди сидять без тепла. І таке відбувається щонайменше 7-10 разів за сезон. Якщо свої комунікації ми утримуємо, вкладаємо гроші, ремонтуємо коштом мешканців, то підприємство, яке теж отримує кошти, не модернізує систему», – розповідає представник одного з ОСББ Сергій.

KryvyyRig_2
Аварії на теплотрасі стаються 7-10 разів за сезон Фото: СтопКор

Понад те, в АТ «Криворізька теплоцентраль» відбулася справжня кадрова зачистка –фахівцям просто вказали на двері, не зважаючи ані на багаторічний досвід роботи, ані на інші фактори.

«Я три роки обіймав посаду директора зі збуту. З приходом т.в.о. голови правління Павла Савчука зі мною провели бесіду, в ході якої мені ясно дали зрозуміти, що я не влаштовую керівника. З яких причин – мене не поінформували, я так розумію, вони відомі тільки керівнику. Згодом мені було вручено повідомлення про скорочення тоді, коли я перебував на лікарняному», – згадує ексзаступник голови правління зі збуту Руслан Кравченко.

Звільнені фахівці запевняють: на їхнє місце хочуть взяти «ручних» людей. Які не заважатимуть схемам. До них, до речі, називають причетним і чинного голову «Укртрансбезпеки» – Євгена Прокопчука.

KryvyyRig_3
Куратором схем називають Євгена Прокопчука Фото: СтопКор

На думку депутата Криворізької міськради Миколи Колесника, пан Прокопчук раніше, ще на посаді очільника «Кривбаспромводопостачання», був куратором цих схем. Наразі ж Прокопчук є лідером політсили ОПЗЖ у місті та очолює державний департамент «Укртрансбезпеки».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини