“Чемодан, вокзал, Америка”: під посольством США вимагають звільнення очільниці МОЗу Супрун

20.02.2019 11:33

Чому громадянка США Уляна Супрун нехтує законами України, ігнорує рішення судів та знищує українські медичні навчальні заклади? З такими запитаннями до посольства США в Україні прийшли студенти та працівники Одеського медичного університету. Учасники акції просять Надзвичайного і Повноважного Посла Сполучених Штатів Америки Марі Йованович відреагувати на ситуацію та вжити заходів у межах її компетенції. 

Організатори підготували звернення до дипломатки, у якому виклали усю хронологію силової зміни керівництва навчального закладу, реакцію МОЗу та особисто в.о. міністра Уляни Супрун на події навколо ОНМедУ.

"У нашому зверненні ми наголосили, що Супрун повністю ігнорує чинне законодавство України "Про вищу освіту" та принципи автономії закладів вищої освіти. Проявляє зневагу до всього українського народу, що виявляється у нехтуванні рішеннями українських судів та заявах про їхню незаконність і знищує один з найбільших медичних закладів України.

А чинні дії Уляни Супрун та її прибічників призвели до невиплати працівникам та студентам ОНМедУ заробітних плат та стипендій", – зазначили організатори акції.

Додамо, що 13 лютого 2019 р. Печерський районний суд Києва своєю ухвалою зобов'язав уповноважених службових осіб Державного бюро розслідувань внести в ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 376 Кримінального кодексу України та почати досудове розслідування стосовно в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

Стаття 376 КК передбачає покарання за втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкоджання виконанню ним службових обов'язків або бажання добитися винесення неправосудного рішення. Частина 2 цієї статті передбачає ті ж дії, вчинені з використанням службового становища.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X