Чаус розповів про побиття Ситника після конфлікту з ним: очільник НАБУ відреагував на відео екссудді

16.06.2021 18:22

Зниклий у Молдові український екссуддя Микола Чаус опублікував відео в соцмережі, де заявив, що директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника у 2008 році після конфлікту з Чаусом вивезли у ліс під Києвом та побили. Директор НАБУ інформацію спростував. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на коментар адвоката Олександра Вишневого "УП", телеграм-канал ChausUA Николай Чаус, пресслужба НАБУ.

Chaus
Фото: patrioty.org.ua

"У 2008 році між мною та Артемом Ситником та Олександром Поліщуком, які на той час сиділи в одному кабінеті у прокуратурі Київської області, відбувся конфлікт. В результаті цього конфлікту Артема Ситника вивезли в ліс під Київ, наставили синців, забрали автомобіль та вимагали повернути гроші. Про ці події знають працівники прокуратури Київської області, які працювали там у 2008 році", - повідомив Чаус.

Вишневий розповів "УП", що не може ніяк прокоментувати заяву свого клієнта щодо Ситника. За словами адвоката, він про це зі своїм підзахисним не говорив і не має ані інформації, ані дозволу Чауса це коментувати.

Директор НАБУ спростовує слова Чауса.

"Я особисто не знайомий з Миколою Чаусом, оприлюднена ним інформація щодо мене є повністю неправдивою. Водночас, ми переконані, що її можуть використати як формальний привід для того, щоб забрати справу в НАБУ", - заявив Ситник.

Крім того, у відео Чаус заявив, що продовжує спілкування лише одним зі своїх адвокатів і натякнув у відео своїй дружині Світлані, що йдеться про адвоката, який "має відношення до його портфеля на Печерську".

Чаус заявив, що адвокати в Україні, які коментують його справу, не мають до нього жодного відношення.

Адвокат Вишневий заявив, що договір з ним укладав Чаус і його дружина, а заяви у соцмережах вважає "прочитаними з листочка".

"Його дружина уже встигла негативно прокоментувати відео. Договір він укладав особисто у мене. Щодо інших адвокатів – дружині про них не відомо. Відомостей про іншого адвоката в жодному з проваджень немає. Жоден інший адвокат захист Чауса не здійснював", - зазначив Вишневий.

За словами адвоката, відмова від його послуг має бути засвідчена безпосередньо у присутності Чауса, а відео у "Telegram" немає жодної сили. Захисник додав, що заяви Чауса він зачитує під тиском і вони недобровільні.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, мер Миколаєва відповів на вимогу Данілова не допустити відкриття російського магазина.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини