Частина проваджень ДБР, фейкові – адвокат Порошенка

05.02.2020 13:42

Ігор Головань вважає, що ексголова ДБР Роман Труба штучно створював неіснуючі "підстави" для звернення слідчих ДБР з клопотаннями до Печерського суду.

ДБР перебуває за межами територіальної юрисдикції Печерського районного суду міста Києва, тому значну частину кримінальних проваджень ДБР слід викинути на смітник.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у своєму блозі на УП повідомив адвокат п'ятого Президента України Петра Порошенка Ігор Головань.

За словами Голованя, він так і не дочекався від т.в.о. голови ДБР Ірини Венедіктової відповіді на запитання, де перебувають слідчі підрозділи ДБР.

"А ось Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розібралася, встановила факт місця знаходження органу досудового розслідування Державного бюро розслідувань у Шевченківському районі міста Києва, а саме за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15", - зазначив адвокат.

Головань підкреслив, що ексголова ДБР Роман Труба незаконно штучно створював неіснуючі "підстави" для звернення слідчих ДБР з клопотаннями не в Шевченківський, а в Печерський суд.

"З яких причин Труба так до Печерського суду прикипів, нормальній людині зрозуміти важко, але можна, якщо згадати феєричні рішення Печерського суду. Думаю, що практично всі рішення слідчих суддів у кримінальних провадженнях центрального апарату ДБР виносилися Печерським районним судом міста Києва", - повідомив Головань.

За його словами, є підстави вважати ті рішення несправедливими.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини