Частина Дніпропетровщини залишиться без питної води: ДТЕК має намір відключити Аульський водовід від електрики

1 жовтня 2019 року Аульський водовід планують відключити за борги за спожиту електроенергію. Про це повідомляє пресслужба компанії ДТЕК

Комунальне підприємство, яке підпорядковується обласній раді, заборгувало ДТЕК "Дніпровські електромережі" 205 млн гривень. Борги підприємство накопичувало з 2007 року і вже не раз опинялося під загрозою відключення. А якщо його відключать, то без води можуть залишитися жителі міст і населених пунктів, які КП постачає водою. Це жителі Дніпра, Кам'янського, Верхньодніпровська, Новомосковська, а також частини Криничанського і Дніпровського районів.

У ДТЕК зауважують, що Аули не виконують умови Меморандуму щодо реструктуризації боргу, який був підписаний спільно з обласною радою, обласною адміністрацією, меріями Дніпра і Кам'янського. Оплата послуг перестала надходити з серпня 2018 року.

У зв'язку цим ДТЕК "Дніпровські електромережі" закликав втрутитися в ситуацію Дніпропетровську обласна рада, щоб там вжили заходів для погашення боргу. Інакше частина регіону може залишитися без водопостачання.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини