Часи Януковича повертаються – у Житомирі автобуси зі спецпризначенцями боронили хід активістам на сесію облради, на якій депутати роздали 300 га земель

26.10.2018 11:44

25 жовтня у Житомирі відбулась 19-та сесія обласної ради, на яку через ряд причин не змогли потрапити активісти з регіонів.

Про це повідомив місцевий осередок "Стоп Корупції".

Причина не пускати активістів виявилась досить необґрунтованою – адміністрація ради вимагала від них перепустки, реєстрацію на які відкрили буквально за півдня до сесії – 24 жовтня о 14:42. Очевидно, розраховували на те, що люди з регіонів просто фізично не встигнуть зареєструватись.

Вхід до міської ради також боронили спецпризначенці, які автобусами приїхали для "забезпечення порядку".

На порядку денному посадовці серед інших питань розглянули та підтримали мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Житомирської області, а також "ряд питань комунальної власності, звернення Державної служби геології та надр України щодо погоджень надання спеціальних дозволів на користування надрами".

Стопкорівець Олександр впевнений, що мовне питання послугувало швидше прикриттям, адже на сесії роздали понад 300 га земель під видобуток корисних копалин сумнівним компаніям. А це загрожує висушуванням боліт на цих територіях, вирубкою дерев і знищенням місцевих флори та фауни.

Раніше, в липні цього року, обласні депутати Житомирщини погодили надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ "Фірма "Лісс" з метою видобування торфу родовища "Гвоздь" площею 2464,0 га, яке знаходиться в Овруцькому, Олевському та Лугинському районах Житомирської області.

За інформацією активіста, цього разу чиновники затвердили 3 дозволи на видобуток торфу підозрілим компаніям.

Раніше "СтопКор" вже висвітлював інформацію про сумнівні звернення від двох фірм із майже ідентичною назвою – ТОВ "Софія Біо" та ТОВ "Софія Гамма" на користування надрами в Житомирській області.

Подробиці про це читайте в матеріалі "Щедра душа"" – влада Житомирщини роздала понад 2 тисячі га бурштинових земель сумнівним компаніям".

Автобуси зі спецпризначенцями
Автобуси зі спецпризначенцями
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини