Час дипломатичної мови вичерпано – Європарламент не вважатиме РФ стратегічним партнером

«Час для доброї і дипломатичної мови вичерпано. Залишилося мало місця для співпраці допоки Росія окупувала частини України та атакує інші європейські держави» - сказала доповідач Сандра Калніете на засіданні Європардаменту, за повідомленням Володимира Ар’єва.

Він також повідомив, що Європарламент 403 голосами ухвалив резолюцію, яка закликає більше не вважати Росію стратегічним партнером ЄС.

«Основні тези, що санкції проти РФ будуть продовжені; резолюція підкреслює необхідність перегляду угоди ЄС про партнерство і співпрацю з РФ; засуджена російська кампанія дезінформації і закликали відповідний орган East Stratcom Task Force посилити протидію цьому; засуджено загрози сусідам РФ на суші та загрози в Балтійському, Чорному та Середземному морях», – зауважив Ар’єв та додав – «Нарешті вони це зробили».

Інформацію щодо резолюції, яка виключає стратегічну співпрацю з Російською Федерацією з боку Європарламенту, підтвердив у своєму твітері також постійний кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

Він зазначив, що узгоджена «зеленими» та S&D & ALDE поправка, якою пропонувалося відновити роботу комітету парламентського співробітництва Росія – ЄС, робота якого була призупинена після анексії Криму, не набрала достатньої кількості голосів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини