Чарка замість маски: в держустановах Львова коронавірус «виганяють» алкоголем (відео)

Львівський активіст упіймав за розпиттям оковитої теплу компанію прямо в їдальні обласного управління Державної податкової служби України. Відповідне відео оприлюднив заступник голови Львівського відокремленого підрозділу «Стоп корупції» Віктор Палас.

Активісти побачили горілку у робочий час в їдальні управління ДПС Львівської області. Скріншот: СтопКор

Львівський стопкорівець, який є членом Громадської ради при ДПС Львівщини,  завітав до управління податкової з приводу громадського звернення, яке він подавав раніше. Та поки чекав на відповідь, помітив масові порушення маскового режиму на прохідній. Він зафіксував та виклав в соціальні мережі відео, на якому видно, що більшість співробітників обласного управління податкової служби приходять на роботу без медичних масок.

Цей факт обурив активіста. Адже на практиці суворі правила для простих громадян не розповсюджуються на чиновників? Та те, що побачив і зафільмував Віктор Палас всередині будівлі державної установи, шокувало користувачів соціальних мереж.

Активіст у робочий час в їдальні ДПС не зміг знайти нікого з персоналу, хоча в залі обідали кілька податківців. Чоловік пішов шукати працівників сфери громадського харчування і раптово натрапив на банкетну залу, у якій за зачиненими дверима сиділи люди, а на столі стояли пляшки з горілкою.

«Вони сказали, що так вбивають коронавірус. Скоріш за все, це – посадові особи ДПС», — повідомив активіст.

"Чому в їдальні ГУ ДПС у Львівській  області "бухають»? Це з дозвову товариша Комендата?
Чи може громадська рада при  ДПС у Львівській області дала добро?" - обурюється антикорупціонер.

Віктор Палас двічі викликав поліцію з приводу перебування працівників ДПС без масок та розпиття алкогольних напоїв в приміщенні їдальні обласного управління податкової. Утім, протягом більш ніж години очікування правоохоронці так і не приїхали на виклик.

Та, як з’ясувалось, «наливайку» влаштували не тільки в управлінні податкової служби. За свідченнями очевидців, зловживають і в будівлі управління патрульної поліції. Принаймні, про це свідчить розповідь прибиральниці державної установи.

Віктор Палас зустрів біля входу до УПП літню жінку, яка прибирає в кабінетах УПП. Вона зізналась, що їй доводиться виносити з кабінетів працівників управління патрульної служби чималу кількість порожніх пляшок з-під алкоголю.

«Я шо рахувала, скільки їх є? Мені воно треба?..  Я просто висипаю, я не перебираю», — зізналася жінка.

 «В Управлінні патрульної поліції на Перфецького пляшки з-під алкоголю виносять мішками», — коментує активіст оприлюднене їм у Facebook відверте зізнання працівника відділу клінінгу при УПП Львівської області.

Зазначимо, активісти Львівського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» є членами двох Громадських рад при Львівській обласній адміністрації, а також Громради Обласного управління ДПС.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини