Бирючий острів очепили – родина Зеленських відпочиває на «дачі Хрущова» (фото)

Сім’я Президента України Володимира Зеленського продовжує свій відпочинок на острові Бирючий острів у Херсонській області. На цей час екскурсії туди припинили. Про це «СтопКору» повідомили місцеві відпочивальники.

Zelenskiy otdih
Фото: golos.ua

«Ми хотіли на катері навідатись з екскурсією на Бирючий острів, проте отримали відповідь, що наразі це неможливо через те, що там відпочиває родина Президента», – розповіли люди.

Резиденція на території Азово-Сиваського національного природного парку Фото: скріншот

Зазначимо, раніше ЗМІ повідомляли, що Президент Зеленський на 10 днів відвідає так звану «дачу Микити Хрущова» – держрезиденцію на косі Бирючий острів, яка входить в Азово-Сиваський заповідник та належить Державному управлінню справами (знаменита Дуся, яку президент понад рік тому обіцяв ліквідувати).

Зокрема, у квітні 2019 року в інтерв'ю РБК-Україна Зеленський, коментуючи наявність такого привілею для можновладців, як державні дачі, заявляв, що не буде ними користуватися, сказавши: «Нехай у цих резиденціях живуть дітки якісь. Ну, якісь табори відпочинку, якісь люди, яким це дійсно потрібно. Ці резиденції — я не бачу в них взагалі жодного сенсу».

«На День Конституції саме звідти Президент Зеленський записував та відправляв звернення до народу України. Наскільки мені відомо, туди добираються вертольотами. Сам парк – закритий об’єкт. Щоб туди потрапити, потрібно надсилати запит до прикордонників на вихід у море. На Бирючий острів дійсно не пускають, але на нього й в принципі вільно не пускали. У нас в Генічеську ажіотажу щодо візиту Президента немає», – розповів у коментарі «СтопКору» місцевий активіст Михайло Новосельцев.

Довідково:

Острів Бирючий — це коса з піску й черепашнику в Генічеському районі Херсонської області. З 1927 року — державний заповідник. Входить до Азово-Сиваського національного парку на півдні Херсонщини й півночі Криму.

За часів незалежної України в резиденції на Бирючому острові бував Леонід Кучма, який вів переговори з російськими представниками щодо коси Тузла. Відвідували резиденцію також Віктор Янукович з сім'єю і Петро Порошенко.

Ми зателефонували в 2 готелі. Перший – безпосередньо на території заповідника. Там нам сказали, що заїзд до 13 серпня неможливий. За межею національного парку місце можна буде забронювати з 31 липня.

Перший готель у зоні заповідника Фото: скріншот
Другий поблизу межі з заповідником Фото: скріншот
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини