Били ззаду, можливо кастетами: головлікар Інституту раку назвав ймовірних замовників нового нападу

25.05.2020 14:51

25 травня о 8 ранку на вході до Національного інституту раку (НІР) невідомі напали на заступника головного лікаря установи Анатолія Шудрака.

Анатолій Шудрак Фото: Сьогодні

Сам головлікар НІР Андрій Безносенко у коментарі «СтопКору» розповів, що нападники одразу зникли, на місце події викликали поліцію, написали заяву.

«У Шудрака розсічення та рвана рана на потилиці, крутиться голова, нудота. Після нападу він випив знеболювальне і поїхав знімати побої. Далі планує звертатися до лікарів, можливо, доведеться робити МРТ», – розповів головлікар.

Безносенко вважає, що сьогоднішній інцидент із його заступником ідентичний із тим, що стався 11 березня, коли на нього самого напали біля будинку в Києві.

«Без слів, удари зі спини, винятково в голову, не виключено, що з використанням кастету. Та й замовники ті ж», – написав він у Facebook.

Безносенко у коментарі «СтопКору» також назвав прізвища людей, з якими він та його підлеглий «мають конфлікт».

«Єдиний конфлікт, який є і був на той час – з колишнім директором Інституту (Оленою Колеснік – ред.) та заступниками директора. Це пан Нікітін, пан Ткаченко і уповноважений з антикорупційної діяльності Пономаренко», – сказав він, коментуючи напад та ймовірних замовників.

Зазначимо, що комісія, в якій перебуває Шудрак А.А., зафіксувала в Інституті нестачу матеріальних цінностей майже на 9 млн.

Нагадаємо, напад на самого головлікаря Інституту раку Андрія Безносенка скоїли 11 березня цього року. Тоді через забої голови та рук він був змушений перенести кілька операцій.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, фірми замдиректора Інституту раку Нікітіна обікрали онкохворих на десятки мільйонів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини