“А был ли мальчик” – чи справді агрофірма “Маріампольська” стала жертвою рейдерів

04.09.2018 09:42

Аграрний скандал на Кіровоградщині обростає новими подробицями. Спроба цинічного захоплення землі – саме так ситуація виглядала зі сторони. Але мешканці села Луганка та колишні співробітники підприємства впевнені: насправді «коренем зла» є неефективне керівництво «Маріампольської», яке приховує прибутки та не гребує загрозами неугідним працівникам.

А тепер повернімося до суті справи про атаку на підприємство. Нагадаємо, тоді «Агрофірма Маріампольська» з кооперативу за одну ніч перетворилася на товариство з обмеженою відповідальністю, хоча зазвичай на зміну форми власності потрібно не менше двох місяців. У спробі рейдерського захоплення керівництво «Маріампольської» звинуватило колишнього працівника СВК та сусіднє сільгосппідприємство.

Але до рук журналістів потрапили копії протоколів загальних зборів агрофірми за 2015 та 2016 роки. У документах працівники виявили дуже цікавий пункт: що кооператив керівництво дійсно пропонувало перетворити на товариство з обмеженою відповідальністю. Однак затвердити це питання хотіли нишком. «Ніхто не був на цих зборах, не піднімалось це питання ніколи», - зазначає колишній працівник СВК «Агрофірма Маріампольська» Руслан Седлер.

Тобто спочатку сам директор, пан Костянтин, хотів зробити ТОВ, а за кілька років це зробили рейдери. Чи не дивно? І «был ли мальчик», себто рейдерська атака? Переглядайте результати ексклюзивного розслідування «СтопКору»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини