Бєлов очолить морську адміністрацію? Вирішальне слово за міністром Криклієм

18.02.2020 20:05

Ярослав Бєлов може стати новим головою Державної служби морського та річкового транспорту. Саме він сьогодні набрав найбільшу кількість балів за результатами конкурсного відбору кандидатів на посаду у НАДС. Про це журналістам "СтопКору" стало відомо під час засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби щодо затвердження списку кандидатів.

Це не остаточний результат. На Бєлова та ще 4 кандидатів чекає наступний етап – співбесіда у міністра Криклія.

"Це вже другий відбір. Перший конкурс провалився. Процес був закритий для преси. Цього разу конкурс теж був під загрозою зриву. Під час роботи комісії у будівлі раптово зникло світло", – зазначила журналістка "СтопКору" Алла Легеза.

Ярослав Бєлов – колишній співробітник МЗС. Тривалий час працював в Індії, потім був головою Державного агенства рибного господарства України.

Серед кандидатів був і скандальний проросійський бізнесмен Іван Ніякий. Він став фігурантом розслідування "СтопКору".

Ніякий вже перемагав у конкурсі НАДС, однак кандидатура була розкритикована міністром інфраструктури Владиславом Криклієм, який розповів про те, що Ніякий намагався "агресивно захопити посаду".

Попри це бізнесмен знову подався на конкурс і був допущений.

Довідково: Ярослав Бєлов з 2010 року працював у Секретаріаті Кабінету міністрів України.

З кінця 2010 року обіймав посаду старшого юриста ТОВ "Юридична компанія "МОРІС ГРУП".

З 2011 року працював на керівних посадах у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 2013 по 2017 роки перебував на дипломатичній службі.

13 грудня 2017 року призначений Кабінетом міністрів України на посаду Голови Державного агентства рибного господарства України (Розпорядження КМУ №889-р від 13.12.2017).

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X