Бутерброди з тарганами: колишні офіціанти розповіли, чим годують пасажирів «Інтерсіті»

10.12.2019 03:00

Помиї замість кави й хот-доги з паразитами – за захмарними цінами. Скільки переплачують українці за сервіс на залізниці? І на які підступи здатна піти компанія-монополіст, щоб не втратити чималенький і доволі легкий заробіток? Розслідував Артем Поліковський.

Бар потягу «Інтерсіті», який повертається з рейсу до столиці. Вочевидь, зі сміттям офіціанти не можуть впоратися: навколо бруд, обгортки й плями. А сосиски вже не в холодильнику, а… просто на підлозі.

Всю неприглядну правду про обслуговування та харчування пасажирів «Інтерсіті» погодились розкрити кілька людей, що знайомі з роботою компанії зсередини, але з міркувань безпеки – лише на умовах повної анонімності.

За харчі сумнівної якості пасажири переплачують вдвічі

«Ми мусили заробляти як могли. Ми розбавляли молоко, ми розбавляли каву», – зізнається колишня працівниця WOG cafe в «Інтерсіті» Ніна.

«Якщо ви не продаєте зіпсований товар, з Вас спишуть його вартість. Тобто Ви повинні його або продати, або сплатити зі своєї зарплати», – додає її колега Марк.

Але і це ще не все. Як розповіли колишні офіціанти, на санітарні умови у кафе на колесах просто «забивають»: таргани у мікрохвильовках почуваються наче вдома, ба більше – пасажири неодноразово виявляли вусатих комах у щойно придбаних хот-догах.

Щоправда, навіть після такого жахіття клієнтів у ВОГ кафе не поменшало, адже жодної альтернативи все одно немає.

І за все це – ще раз акцентуємо – українці мусять сплачувати на 10-15 гривень дорожче, ніж у таких самих WOG cafe у місті.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини