“Бурштиновий прокурор” каже, що працює “за ідею”

07.07.2016 19:02

Заступник прокурора Рівненщини Андрій Боровик, прозваний уже "бурштиновим" прокурором, розповів журналістам про свої "скромні" статки у порівнянні з родиною батьків. Це було ще до позавчорашнього затримання його як головного "кришувальника" нелегального видобутку бурштину на Рівненщині.

За словами Андрія Боровика, як повідомляє "Четверта влада", у нього дуже заможна родина, яка живе у Луцьку і йому допомагає. Батько - Володимир Боровик - уже 20 років має не один бізнес. Займається вантажними перевезеннями, оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Родина має будинок у Лондоні (Великобританія), квартиру у Києві, декілька квартир у Луцьку. Має Боровик-старший і декілька автомобілів. Не бідує і сестра заступника прокурора. Вона мешкає у Лондоні. Працює експертом-мистецтвознавцем картин.

Я вам хочу сказати, що якщо я зараз захочу 600-й Мерседес S класу, то я собі можу його купити. Не за свою зарплату. Тобто у нас дуже заможна сім'я, а я працюю в прокуратурі за ідею, – розповів Андрій Боровик.

Про свої "скромні" статки Андрій Боровик поінформував у декларації про доходи за минулий рік. Згідно з нею, у прокурора майже зовсім нема ніякого майна. І доходи торік - понад 245 тисяч гривень. Усе це - зарплата. В середньому за місяць, виходить, отримував понад 20 тисяч гривень. Усе майно у родині Андрія Боровика записане на дружину.

Між тим, за однією зі статей Кримінального кодексу, за якою відкрито кримінальне провадження через діяльність бурштинової "мафії" на Рівненщині, у числі якої названо й Андрія Боровика, передбачене покарання у вигляді конфіскації майна.

Нагадаємо, що у понеділок, 4 липня прокурора Рівненщини відсторонили, його заступника Андрія Боровика затримали, по області провели 123 обшуки.

Джерело: ОГО

Автор: Мирослава Опанасик

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X