Бурштинова мафія знайшла “крайніх”: хто винен у кримінальному провадженні проти незаконних копачів

21.11.2019 10:30

Керівництво ТОВ "Райт Солюшн", що веде незаконний видобуток бурштину на території Олевської ОТГ, звинуватило активіста ГО "Стоп корупції" Олександра Ігнатьєва у тому, що кримінальне провадження проти компанії відкрили саме завдяки йому. Про це пан Олександр розповів у своєму відеозверненні на сторінці у Facebook.

Раніше Ігнатьєв розмістив відео, у якому детально розповів, чому саме ТОВ "Райт Солюшн" не має права на промисловий видобуток каменю і свідомо маніпулює фактами.

У відповідь браконьєри розмістили інтерв'ю з директором та засновником компанії Віктором Коцем, де Коц стверджує, що поліція прийшла з обшуками до офісу після цього ролика.

"Може хтось знайомий з цією людиною (Коцем – ред.) та може їй пояснити, що поліція, прокуратура, ДБР – вони не можуть відкривати кримінальні справи на підставі статті. Кримінальну справу можуть відкрити на підставі доказів та доказової бази, яка є у статті. Можу сказати більше: навіть на підставі ось цієї статті, яку ми зараз читаємо (інтерв'ю Коца – ред.), можна відкривати кримінальну справу стосовно Товариства "Райт Солюшн" та його керівництва", – коментує Олександр Ігнатьєв.

Окрім того, активіст відреагував на слова Коца щодо того, що ТОВ "Райт Солюшн" – єдина компанія, яка законно, чесно та прозоро займається видобутком бурштину в Олевську. Він дослідив ланцюжок від власників товариства до засновників та з'ясував, що Віктор Коц та Володимир Баланда є засновниками не однієї, а трьох компаній, що належать одним і тим же корпораціям. До речі, Володимир Баланда і є тим самим власником з Німеччини, якого часто згадують у своїх коментарях та матеріалах бурштинові копачі.

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" помітили, що видобуток бурштину продовжується всупереч накладеному прокуратурою арешту.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X