Справа “вагнерівців”: ексглава ГУР Бурба повідомив, хто дав вказівку перенести спецоперацію

Ексголова Головного управління розвідки (ГУР) Василь Бурба заявив, що глава Офісу президента Андрій Єрмак від імені президента Зеленського дав вказівку перенести спецоперацію щодо "вагнерівців".

Vasyl Burba
Колишній голова ГУР Міністерства оборони Василь Бурба Фото: Рубрика

"Що відбулося 23 числа… Нас було двоє, це та людина, яка відповідала за нашу спільну роботу зі Служби безпеки. Ми з першим заступником прибули в Офіс доповісти про зміни в активному заході. Ми до президента не потрапили… Ми піднялися на 4 поверх і нам повідомили, що з нами буде розмовляти глава Офісу. Ми провели розмову, нас було троє: я, перший заступник Руслан Баранецький і глава Офісу. Відбулася доповідь про зміни обстановки щодо наступного етапу – тобто, планова доповідь, яку ми робили щодо спільної операції протягом деякого часу. У зв'язку з тим, що він був делегований президентом, я отримав вказівку щодо перенесення фінального етапу. Я отримав відповідь, що це вказівка президента, тобто, особа, яка була делегована й перед цим була присутня, повідомила, що це команда президента", - розповів Бурба в ефірі програми "Свобода слова із Савіком Шустером".

Він зазначив, що вони не могли не послухати главу ОПУ, оскільки той був присутній на усіх звітах, а також був делегований Зеленським. Також Єрмак від імені верховного головкономандувача сказав про перенесення, а розвідка без схвалення самого Зеленського не могла б усе зробити.

Бурба вважає, що перенести спецоперацію вже не можна було і це одна з причин провалу спецоперації. Серед інших можливих причин він назвав "крота", який працює на Росію, погана підготовка з боку українських спецслужба та хороша робота контррозвідки Білорусі.

Нагадаємо:

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини