Була заплутана в гілках – на Закарпатті з річки виловили мертву дівчинку

27.05.2019 16:51

26 травня на Закарпатті під мостом у річці Теребля мешканці селища Буштино Тячівського району виявили тіло дівчинки. На вигляд їй не більше 8-10 років, повідомляє “Сьогодні”.

Дівчинка була заплутана в гілках, які під міст принесла паводкова хвиля. Судячи зі стану тіла, дитина загинула мінімум тиждень тому, значить, нинішній паводок причиною смерті бути не може. Більш детальну дату і причину смерті встановлюють судмедексперти.

"Заяв про зникнення дітей такого віку в поліцію за останні тижні не надходило, тому особа дівчинки поки не встановлена. Хоча важко уявити, що зникнення дитини могло пройти непоміченим. Оскільки Теребля є притокою Тиси, а в паводкові дні місце виявлення дитини фактично перебувало в дельті переповненої Тиси, можливо, тіло було принесено плином Тиси з території Румунії. Вище за течією кордон між Україною і Румунією в адміністративних межах Закарпаття проходить якраз по Тисі", – повідомляє в.о. голови ОДА Закарпаття Ярослав Галас.

Закарпатська поліція зв'язалася зі своїми румунськими колегами з цього приводу. Всі подробиці загибелі дитини вивчають правоохоронці.

Читайте також: “На Дніпропетровщині чоловік вирішив пограбувати дитину”.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини