“Буксирам країни-агресора не місце в українських портах!” ― голова профспілки ДП “Чорноморськ”

24.07.2020 09:23

 Як російські буксири ходять українськими водами та чому це може загрожувати країні ― пояснили портовики Чорноморська.

Ація протесту біля МІУ Фото: СтопКор

23 липня о 9 ранку під стінами Міністерства інфраструктури України профспілки морського порту “Чорноморськ” спільно з активістами “Стоп корупції” влаштували акцію протесту через бездіяльність міністра інфраструктури Владислава Криклія. 

Працівники ДП “Чорноморськ” вимагали від влади рішучих дій через входження двох ворожих буксирів на територію порту в місті Чорноморськ. За словами організаторів акції, буксири є загрозою національній безпеці та можливістю для російської сторони повністю блокувати роботу усього стратегічного об'єкта. Також протестувальники наголошують на необхідності збільшення зарплат та субсидій.

Акція протесту у стінах МІУ Фото: СтопКор

“Коли адміністрація ДП “Чорноморськ” дала згоду на захід цих буксирів, вона керувалась документом, де було написано: “Оформлення приходу”. Мені незрозумілий мотив, це з самого початку якась “мутка”. Вони стоять зараз і не виконують жодних робіт. Бо знають: як тільки ворухнуться, ми вийдемо на причал, спалимо їм кінці та викинемо до акваторії. Які б санкції проти нас не були, ми будемо захищати себе, підприємство, колектив та державу”, ― зауважив голова профспілки робітників морського транспорту ДП “Чорноморськ” Бризгалов Сергій.

До учасників акції вийшов представник МІУ Іван Іванчик, якому передали звернення для міністра Владислава Криклія та запросили “в гості” до порту Чорноморськ. Адже необхідної уваги до становища порту у колах влади немає.

Представник МІУ Іван Іванчик Фото:СтопКор

“Я вважаю, що це питання має бути вивчене компетентними правоохоронними органами, йому має бути дана належна оцінка. Моя позиція як громадянина, що це неприпустимо”, ― зауважив Іван Іванчик, почувши новину про буксири.

Нагадаємо, 17 липня о 13:00 до Чорноморського порту увійшли два російські буксири Topaz N і Diamond N. Судна належать фірмі HENFORD LOGISTICS LIMITED, що входить до Групи “Новоросійський морський торговельний порт”. За словами протестувальників, уповноважені за пропуск буксирів до Чорноморського філіалу АМПУ здійснили державну зраду і це має розслідувати Служба Безпеки України. 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини