Матеріали для будівництва Великої окружної дороги замовляють у фірм-нелегалів?

11.04.2019 13:46

Пісок на будівництво розв’язки на Великій окружній дорозі від вулиці Рокоссовського до Оболонського проспекту замовляють у нелегальних видобувачів піску. Надра поставляють з Вишгорода. 

Про це стало відомо активістам "Стоп корупції".

"Браконьєри, які займаються незаконним видобутком піску у Вишгороді, звозять надра підприємству "Еко-буд-трейд". Саме ця компанія є генеральним підрядником будівництва розв'язки по вулиці Богатирській. Цю інформацію нам підтвердили у відповіді на запит в КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва", – розповів активіст проекту Антон Клітний.

При цьому у комунальному підприємстві не володіють інформацією щодо субпідрядників, яких найняв генеральний підрядник.

Примітно, що, за даними "СтопКору", ТОВ "Еко-буд-трейд" отримує уже друге велике замовлення на виконання будівельних робіт. Раніше фірма одержала підряд на роботи на Подільському мосту.

"Там фірма змінила своїх попередників – скандально відоме ТОВ "Мостобуд". Компанія займалась незаконним видобутком піску у промзоні на Видубичах протягом двох років та завдала мільйонних збитків громаді Києва", – зазначив активіст ГО "Стоп корупції" Антон Клітний.

ТОВ "Еко-буд-трейд" заснована у 2015 році. Відтоді фірма отримала 7,5 мільярда гривень з державного бюджету.

Компанія фігурує у двох кримінальних справах щодо відсутності контролю за субпідрядниками та завищеною вартістю робіт. Останнє підтвердили аудити КМДА.

Справи фірми розслідує Київська прокуратура № 2.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини