Будівництво у Києві: на Броварському проспекті побудують пішохідний перехід

26.03.2021 12:10

У Києві біля Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» планують побудувати надземний пішохідний перехід. Повідомляється, що це буде зроблено для покращення умов руху транспорту та пішоходів, передає Погляд.

kyiv brovari
Фото: Інформатор

Планується , що зведення переходу триватиме протягом 2021-2022 років. Замовником робіт визначено комунальну корпорацію «Київавтодор». Цього року підприємство має розробити, провести експертизу та затвердити проектну документацію.

Під час укладання договору підряду на виконання робіт, «Київавтодор» зобов’язаний передбачити надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об’єкта будівництва не менше ніж 10 років, а також безумовне повернення коштів у сумі завищення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт.

У відомстві зазначають, що Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції розробить та погодить тимчасову схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, про що буде повідомлено додатково.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні зростає рівень безробіття.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини