Британські лікарі розповіли, що робити у разі захворювання на COVID-19

20.04.2020 13:53

Фахівці Національної служба охорони здоров'я Великобританії (NHS) стверджують, що при легкій формі зараження на коронавірус немає необхідності лікуватися в медустанові, досить перебувати вдома.

Дані, опубліковані китайськими центрами з контролю і профілактиці захворювань (CDC), свідчать, що понад 80 відсотків пацієнтів при зараженні коронавірусів не виявляють важких симптомів і успішно одужують.

Про це пише "Medikforum.ru", передає "ГолосUA".

Експерти перерахували три способи, якими можна допомогти собі при цьому.

Це:

  1. Досить відпочивати і спати.
  2. Пити багато води (сеча була світло-жовтого і прозорою).
  3. Приймати парацетамол, щоб знижувати зависоку температуру.

"Органи охорони здоров'я кажуть, що при самостійному лікуванні симптомів COVID-19 пацієнти можуть приймати парацетамол або ібупрофен.

NHS рекомендує приймати парацетамол, за винятком випадків, коли лікар каже, що даний препарат вам не підходить. Якщо ви вже приймаєте ібупрофен або інше нестероїдні протизапальні засоби за порадою лікаря, не припиняйте його без попередньої консультації", - інформує джерело.

Як зрозуміти, що зараження коронавірусів дало ту форму захворювання, яка не є важкою і підходить для домашнього лікування?

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), симптоми такого стану включають в себе: високу температуру, втома, сухий кашель, першіння та біль у горлі, втрату нюху, нудоту, діарею.

Не займайтеся самолікуванням, звертайтеся за допомогою до лікарів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини