Бригади «швидкої» здійснюють до 19 тисяч виїздів на добу – МОЗ

13.04.2021 00:25

Про це під час брифінгу повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак, передає кореспондент Укрінформу.

"Упродовж останнього тижня ми маємо пікові навантаження на службу екстреної медичної допомоги, у нас високий рівень госпіталізації. Якщо говорити про екстренку, то це в середньому щодоби 17-19 тис. виїздів бригад", - сказала Микичак.

За її словами, спостерігається зменшення навантаження на бригади екстреної допомоги в Івано-Франківській та Закарпатській областях, водночас залишається високим навантаження у Запорізькій, Одеській та Харківській областях. Вона повідомила, що наразі у лікарнях знаходиться 42 145 пацієнтів із підтвердженим COVID-19 та 6 359 пацієнтів з підозрою на інфекцію. При цьому в Києві, Житомирській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській та Хмельницькій областях зайняті понад 70% ліжок з підведеним киснем.

Микичак закликала українців дотримуватися карантинних обмежень, зокрема, користуватися масками, зберігати дистанцію та зменшити мобільність. "Припиніть брати приступом транспорт. Знайдіть можливість працювати дистанційно у всіх тих випадках, коли це можливо", - наголосила заступниця міністра.

Микичак підкреслила, що вакцинація проти коронавірусу допомагає подолати інфекцію тільки у поєднанні з дотриманням протиепідемічних правил.

Як повідомлялося, в Україні за минулу добу, 11 квітня, зареєстрували 7 856 нових випадків COVID-19. Померли 287 людей, одужали 5 355 осіб. За весь час пандемії в Україні захворіли 1 861 105 осіб; одужали 1 416 215 осіб; летальних випадків – 37 301.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини