Брудні технології в дії: на Житомирщині технічний кандидат змінив результати голосування

22.07.2019 12:35

В Житомирській області на одномандатному виборчому окрузі №64 технічний кандидат-самовисуванець Анатолій Арешков впорався зі своєю функцією та "відтягнув" у реального кандидата Володимира Арешонкова 6,8% голосів, що суттєво вплинуло на результати волевиявлення громадян. Про це повідомив член ініціативної групи "Стоп політичній корупції" Олександр Ігнатьєв.

За Арешкова проголосували 6,8% виборців

"Відрив між кандидатом від "Слуги народу" В'ячеславом Сігачовим та кандидатом Арешонковим становить 2%. Якби голоси за Арешкова пішли за другого, це б змінило результати голосування. Підозрюю, що Арешков – технічний кандидат Сергія Пашинського, який вже відзначився в області брудними маніпулятивними технологіями під час передвиборчої кампанії", – розповів він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Житомирщині електорат підкуповували традиційними продуктовими наборами нібито від благодійного фонду чинного нардепа Сергія Пашинського, відомого своєю причетністю до скандального багатомільйонного контракту в оборонці.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Читайте також: “Нові обличчя” у парламенті: кого обрали українці цього разу".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини