Брудна гра на чужому полі: одіозна агрорейдерка Камінська підробила логотип «СтопКору» і тисне на суддів

14.12.2018 09:43

Всеукраїнська аграрна рада оприлюднила тривожні для влади результати опитування підприємців: головною причиною рейдерства 64% респондентів вважають корупцію в органах влади та правоохоронних структурах. Але гучний випадок на Харківщині кардинально відрізняється від стандартних рейдреських атак: група рейдерів працює… спільно зі співробітниками СБУ, під проводом скандально відомої поплічниці Михайла Добкіна Анни Камінської.

А тепер розповімо, за що саме пані Камінська розгорнула справжні баталії. На кону – врожай соняшника, який засіяли навесні фірми «Фермер Агро» і «Щедрі лани Слобожанщини». Натомість підприємство пані Анни «Добрий господар» має чималий борг, і аби його погасити, хоче забрати весь врожай собі. Поки СБУ влаштовувало численні перевірки, люди пані Камінської змогли незаконно зібрати врожай зі 130 (!) полів соняшника.

Хоча насправді на даний момент збирати цей соняшник і зберігати мають право тільки агропідприємства пана Обори. Рішення про це ухвалив суддя Господарського суду Харківської області Олексій Присяжнюк. Щоправда після цього рішення він сам став жертвою інформаційної атаки: за ним почали стежити, а поблизу помешкання розклеїли фейкові листівки. Суддя впевнений – за цим однозначно стоїть керівництво підприємство «Добрий господар».

І цілком ймовірно, що такий само тиск відчуватимуть на собі судді харківського апеляційного суду, де 10 грудня відбудеться ще одна битва за врожай. А пан Обора вчергове намагатиметься відстояти майно своїх компаній – врожай та землю від нахабних зазіхань групи рейдерів під назвою «Добрий Господар» та місцевого СБУ. Сподіваємось, що це стане знаковим випробуванням для судової системи Харківщини на об’єктивність та незаангажованість! Тим більше, цю справу під особистий контроль взяли у міністерстві внутрішніх справ.

Водночас Камінська шахрайським чином підробила логотип ГО «Стоп корупції» у фейковій заяві до поліції, перекрутивши факти на свою користь. Такі її шахрайські дії на даний момент розслідуються правоохоронцями спільно з журналістами.

Тримайте руку на пульсі розслідування цієї резонансної справи разом зі «СтопКором»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини