“Брехливі чмошники, приберіть руки”, – прихильники судді-корупціонера Чванкіна надіслали лист з погрозами редакції “СтопКору”

13.06.2019 16:26

13 червня на електронну адресу інформаційного агентства "СтопКор" надійшов лист з погрозами видалити сайт з пошукової системи, якщо ми будемо продовжувати писати викривальні матеріали про суддю Київського районного суду міста Одеси Сергія Чванкіна. Лист був підписаний іменем "Кібер волонтери" та надісланий з адреси [email protected]

Текст повідомлення:

Зазначимо, що в назві листа були написані образи в сторону редакції "СтопКору": "Брехливі чмошники журналісти, приберіть руки від нормальної людини".

Нагадаємо, що розслідування "СтопКору" про суддю Київського райсуду Одеси Сергія Чванкіна тривало майже рік. У кар’єрі нашого героя – суцільні державні посади. Його дружина – племінниця хрещеного батька судової системи Одеси, екс-голови ЦВК часів Кучми Сергія Ківалова. Мабуть, тому пану Чванкіну все як з гуски вода – численні порушення в роботі, невідповідність його способу життя задекларованим доходам та напади на журналістів.

Знімальна група зафільмувала будинок, придбаний тещею-пенсіонеркою пана судді в лакшері ЖК "Оазис". Ріелтори кажуть: маєтки тут коштують щонайменше мільйон доларів. Утім, на співбесіді перед кваліфікаційною комісією Чванкін називає іншу суму: буцімто на момент купівлі вартість житла становила… 68 000 доларів.

Усі ці факти журналісти передали до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, яка зі свого боку визнала суддю-мільйонера Сергія Чванкіна таким, що "відповідає посаді".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини