Брат за брата: як мер Ужгорода Андріїв із братом проштовхують себе в Раду

15.07.2019 09:16

Він був у партії «Довіряй справам», а потім об‘єднався зі старим і перевіреним «Опозиційним блоком» і увійшов до першої десятки політсили. Це мер Ужгорода, а нині кандадит у парламент наступного скликання Богдан Андріїв. А ще у ВР балотується його брат Андрій Андріїв. Він депутат Закарпатської облради від партії «Відродження».

Мер Ужгорода Богдан Андріїв

Забезпечити собі місце під куполом брати Андріїви вирішили у старий перевірений спосіб – шляхом підкупу виборців. Їхні агітатори пропонують місцевим жителям по 500 гривень за підтримку. Про це стало відомо громадським активістам. Інформацію передали інсайдери, а вже під час приїзду до Ужгорода і самі місцеві.

«Ми намагалися поспілкуватися з цього приводу із самим міським головою. Після телефонної розмови він погодився на зустріч, зазначив, що у місті. Та згодом зателефонувала його прес-секретарка та сказала, що він пішов у відпустку. Андрій Андріїв теж був готовий піти на контакт і зустрітися. Та після згоди на зустріч надіслав смс, що в нього з‘явились невідкладні справи», – зазначають громадські активісти.

Додамо, що за даними місцевих ЗМІ, сітка підкупу виборців була сформована і використана ще у 2015 році, коли Богдан Андріїв балотувався на посаду міського голови Ужгорода. За різними даними, тоді було підкуплено від 8 до 12 тисяч виборців і Андріїв вибори виграв. З того часу у ЗМІ його неодноразово асоціювали із 500-гривневою купюрою, а також акцентували на тому, що усі 5 років мерства він "відбивав" потрачені на вибори кошти, зокрема, багатомільйонними компенсаціями за перевезення пільговиків у громадському транспорті, який належить його сім'ї.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Раніше ми писали: "Адмінресурс як агітатори для кандидата: як підлеглі мера Ужгорода Андріїва агітують за його брата (ВІДЕО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини