Брат Алека Болдуїна вважає, що актор став «мішенню» через політичні погляди

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на CNN.

Деніел Болдуїн, який також є актором, розповів про своє бачення цієї трагедії в шоу Домініка Наті.

«Алек тут абсолютно не винуватий. За зброю відповідає зброяр. Актор - як ідіот: протокол звільняє його від будь-якої відповідальності. Помічник режисера мусив пересвідчитися, що йому передають незаряджену зброю - або вистрілити самому. Я не знаю, що змусило його оголосити на знімальному майданчику: «Зброя - холодна» (тобто незаряджена, - ред.). Тільки одне це оголошення звільняє Алека від звинувачень у будь-яких правопорушеннях чи від будь-якої відповідальності».

Відповідальність передусім лежить на зброярі, наголосив Деніел Болдуїн. За його словами, Алек відомий своїми політичними переконаннями: «Тож звинувачуймо його за політичні погляди... Він - мішень».

Як повідомлялося, 21 жовтня під час зйомок художнього фільму «Раст» у штаті Нью-Мексико американський актор і продюсер Алек Болдуїн випадково застрелив оператора - 42-річну громадянку України Галину Гатчінс (Андросович). Крім того, поранення дістав 48-річний режисер Джоел Соуза. Болдуїн вистрілив з реквізитної зброї, яка мала бути заряджена холостим патроном.

Актор під присягою заявив, що був переконаний у безпечності реквізиту. У ході слідства з'ясувалося, що помічник режисера, передаючи зброю Болдуїну, вигукнув: «Зброя - холодна».

Жодних офіційних звинувачень Болдуїну висунуто не було. Слідство триває.

Болдуїн відомий жорсткою критикою колишнього президента США Дональда Трампа, часто пародіює його на телебаченні.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини