Бориспільщина – під контролем антикорупціонерів: відкрито 83-й осередок «Стоп корупції»

02.03.2021 18:05

Поповнення у команді антикорупціонерів. 2 березня у Борисполі  всеукраїнська громадська організація «Стоп корупції» урочисто відкривала районний відокремлений підрозділ. Це вже 83-й регіональний осередок організації. Про це повідомили в центральному офісі ГО «Стоп корупції».

Відкриття підрозділу "Стоп корупції" у Борисполі. Фото: СтопКор

Активісти і керівники головного офісу ГО «Стоп корупції»  під час урочистого  відкриття районного підрозділу організації передали корпоративний набір і символіку організації керівнику бориспільських антикорупціонерів - громадському активісту  Богдану Тищенку.

«Вітаю, хлопці, з відкриттям осередку. Будемо йти спільною командою. Сподіваємося, що ми завжди зможемо підставити одне одному надійне плече і спільно іти до однієї мети – побороти корупцію», - сказав співзасновник організації Богдан Хмельницький.

«Раді вітати ще одного члена стопкорівської родини. Бажаємо натхнення і жаги досягати результату. Завжди готові підставити дружнє плече. Тепер Бориспільщина буде під пильним громадським оком новосформованого районного осередку», - зазначив Голова Правління ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Співзасновник організації Роман Бочкала розповів про структуру і напрямки роботи «Стоп корупції», а також привітав нових членів організації.

Фото: СтопКор

Столичні правозахисники познайомилися з бориспільською командою, яка включає близько 30 представників різних населених пунктів. Окрім бориспільських правозахисників, на відкриття районного осередку приїхали активісти з Переяслава, Воронківської ОТГ. Також Богдан Тищенко повідомив про те, що налагоджена співпраця з активістами з Баришівки та з Яготина.

«Хтось не хоче себе афішувати. Але люди допомагають, консультують та проводять моніторинг», - зазначив Тищенко.

Після завершення офіційної частини в Борисполі провели робочу нараду та визначили плани і пріоритети роботи підрозділу.

Фото: СтопКор

 «Узгодили план дій.  На цьому етапі будемо проводити моніторинг проявів корупції в регіоні в мережі інтернет. За кожним сайтом буде закріплено окрему людину. Один раз на місяць будемо готувати звіт», - підкреслив Богдан Тищенко.

Він зазначив, що активістів на Бориспільщині підтримують представники бізнесу. Наприклад, офіс для громадської приймальні безоплатно надає фірма «Пультова охорона «Богдан».

Жителі Борисполя і району відтепер можуть повідомити про факти корупції до регіонального відокремленого підрозділу «Стоп корупції» за телефоном: (050) 776 86 30

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини